0 Kč

KUCHYNĚ HALAŠ

Aby vůně z vaší kuchyně každému učarovala

obklad zadní

Nabízíme všechny druhy obkladů zádní stěny, které existuji - pokud některý nenajdete v naší nabídce, rádi vám zajistíme jejich dodavatele.

.

LTD

Nejběžnější a cenově nejvýhodnější je obklad zadní stěny je z LTD desky, můžete si vybrat stejný jako je pracovní deska nebo zvolit jiný, třeba v kontrastním provedení. Možnosti jsou téměř neomezené. Malou nevýhodou obkladu z LTD je, že v případě plynové varné desky musí být obklad vzdálen minimálně 10 cm.

obklad

.

Dlaždičky

Další - cenově dostupnou volbou jsou dlaždičky, v současnosti je jich na trhu nepřeberné množství. Můžete volit mezi velkými formáty nebo naopak malé mozaikové. Jejich výhodou je, že když vás přestanou bavi tmůžete je sundat a vyměnit za jiné.

dlaždičky

.

Sklo

 Kalené sklo se díky procesu kalení stává tvrzeným, bezpečnostním sklem odolným vůči nárazům s vysokou pevností v ohybu. Součástí kaleného skla je i povrchová úprava keramickými barvami, které po zakalení při 600°C se stanou součástí povrchu skla. Nabídka jak jednobarevných ploch, vzorovaných dekorů nebo fotografií je téměř nekonečná.

obklad sklo

.

Stěrky

V současné době se čím dál víc prosazují přírodní odstíny betonové nebo epoxidové stěrky. Tohle je jediný způsob řešení zadní stěny, který se realizeje před instalací kuchyně.

stěrka

.

Kamenné a compaktní obklady

Pokud zvolíte pracovní desku z kamene - technického, umělého, přírodního nebo z compaktu, můžete na obklad zadní stěny využít stejný materiál. Vypadá to velice hezky a kuchyni dodá styl a eleganci.

žula.png