0 Kč

KUCHYNĚ HALAŠ

Aby vůně z vaší kuchyně každému učarovala

pracovní desky

Dlouhodobě spolupracujeme s předními výrobci a dodavateli kuchyňských pracovních desek,

ať už preferujete kamenou, keramickou nebo třeba skleněnou máme pro vás speciální nabídku:

doprava pracovní desky  ZDARMA


HPL

HPL - vysokotlaký laminát

Nejběžnější pracovní desky jsou vyrobeny z odolného laminátu a jsou určeny pro využítí především v kuchyni.  

Výhody těchto pracovních desek - odolnost proti oděru a poškrábání, hygienicky vhodné pro potraviny, odolné vůči skvrnám a snadno se čistí, odolné vůči teplu. Vybírat můžete z velkého množství dekoru, povrchových struktur a barev.

Compact

Kompaktní desky mají atraktivní design a vynikající produktové vlastnosti. Vysoká robustnost a odolnost proti vlhkosti z něj činí ideální materiál pro interiérové aplikace s vizuálně přitažlivým designem a zvýšenými požadavky na hygienu a čistotu, například v kuchyních nebo v koupelnách.

12 mm tenká a zároveň robustní kompaktní pracovní deska je opatřena frézovaným zkosením na hranách. Jádro v černé, bílé a světle šedé barvě dokonale ladí s dekory. Povrchová struktura vytváří při doteku pocit jemně broušeného přírodního kamene, který působí příjemně teplým dojmem.

Compact

Keramika

Keramika

Nejodolnější a nejtvrdší materiál pro výrobu kuchyňských desek je keramika, která se s nástupem velkoformátů rychle stala moderním trendem. Povrch keramiky je odolný vůči mechanickému poškození, vodě i vysokým teplotám - co víc si do kuchyně přát? Slinuté velkoformáty umožňují vyhotovení desky s minimem spojů. Množství vzorů keramiky s imitací kamene, mramoru nebo betonu, dodají kuchyni originální design. 

Technistone

Technický kámen je alternativou přírodního kamene, který je díky svému složení a způsobu zpracování hustější, bez pórů a viditelných trhlin, které se mohou vyskytovat v přírodním kameni. Umělý kámen je převážně tvořen z křemene a žuly a pro efektivní vzhled je materiál doplněn barevnými pigmenty a zrcadlovými granuláty. To vše je spojeno pryskyřicí a opracováno do rovných desek v různých tloušťkách, jeho předností je vysoká tvrdost a vysoký lesk materiálu. Impregnací pracovní desky zvýšíte odolnost povrchu vůči skvrnám a ulehčíte běžnou údržbu.

Technistone

žula

Žula

Přírodní žula pochází z lomů celého světa. Její výrazná originální kresba je čistým dílem přírody. Přírodní kámen prochází náročnou kvalitativní kontrolou a zpracovává se nejmodernějšími technologiemi. Výrobky z přírodní žuly se vyznačují mimořádnou tvrdostí a odolností vůči silnému zatížení, poškrábání, tlaku i vůči vysokým teplotám. Krása žuly nejlépe vynikne na velkých plochách kuchyňských linek, ostrovech a jídelních stolech, ale výborně se hodí i na obklady. Jelikož je žula přirozeně nasákavý materiál, je nutné jej impregnovat.

Masivní dřevo

Všechny typy dřevěných pracovních desek jsou hluboko ošetřené třemi vrstvami ekologických olejů obohacených o složky antibakteriálního nanostříbra, které účinně a dlouhodobě působí proti usazování nečistot, bakterií, plísní a dřevokazných hub. Takto ošetřené povrchy se lehce udržují, dobře odolávají vodě a běžnému používání v domácnosti. V případě potřeby je povrch pracovní desky obnovitelný přebroušením a opětovným naolejováním.

masiv

Sklo

Kalené sklo

 Kalené sklo se díky procesu kalení stává tvrzeným, bezpečnostním sklem odolným vůči nárazům s vysokou pevností v ohybu. Součástí kaleného skla je i povrchová úprava keramickými barvami, které po zakalení při 600°C se stanou součástí povrchu skla. Tisk zajišťuje nejmodernější tiskárna pro formáty až 3200 x 1600 mm v rozlišení 1440dpi. Kalené sklo odolné vůči vysokým teplotám až do 600°C.

Umělý kámen

Umělý kámen je vyráběn ze speciální živice a minerálního plniva, které umožňují vytvářet homogenní, jednolité produkty. Jeho výhodou je antibakteriální povrch s použitím aktivního stříbra je hygienický a vhodný do kuchyní a koupelen.

Tento materiál umožňuje tak zvanou bezespárovou pracovní desku bez viditelných spojů kolem dřezu nebo v rozích.

Polystone


pracovní deska