0 Kč

KUCHYNĚ HALAŠ

Aby vůně z vaší kuchyně každému učarovala

dřezy a baterie

Nabízíme a doporučujeme dřezy a baterie léty prověřených výrobců a dodavatelů.

Konkrétní velikost a tvar zvolte podle dosavadních zkušeností, nebo si můžete vybrat z katalogu při osobním setkání.

.

Nerezové dřezy 

 70 % dřezů po celém světě je vyrobeno z nerezi. Vypadá dobře téměř v jakékoli kuchyni. Kromě toho je odolná vůči korozi, snadno se udržuje a je maximálně hygienická. Nerez také váže kyslík a vytváří tak pasivní ochrannou vrstvu, která se průběžně obnovuje. Odolá extrémním teplotám a také rzi.

nerez dřezy

.

Granitové dřezy

Granit je tvořen kombinací 80 % žuly a 20 % velmi tvrdé akrylátové polymerové pryskyřice a je zárukou doživotního krásného vzhledu. Granit je odolný vůči skvrnám a vysokým teplotám až do 280 °C. Dřezy jsou odolné vůči skvrnám, mají jemný lesk a jsou teplé na dotyk. Povrch dřezů má jemnou strukturu, ale není porézní, takže splňuje vysoké požadavky na hygienu. 

granit dřez

.

Keramické dřezy

Keramické dřezy se hodí především do stylových kuchyní. Je možné je použít jak v rustikální, tak i v moderní kuchyni. Jejich největší výhodou je jejich dlouhá, téměř neomezená životnost, jsou odolné dokonce i vůči velmi vysokým teplotám, neboť se při výrobě vypalují při 1200 °C, ale stejně tak snesou i většinu chemických přípravků, a to i těch agresivnějších. Keramické dřezy patří na trhu k těm dražším, pokud narazíte na internetu nalevný keramický dřez buďte velmi opatrní.

keramické dřezy

,

Baterie

kuchynska-baterie

Poradíme vám s výběrem vhodné a kvalitní dřezové baterie, někdy je náročné ji sladít s vaším kuchyňským dřezem i s celou kuchyňskou linkou. Můžete si vybrat baterie jak se sprchou, tak bez ní a vybrat si můžete jak baterii klasickou nerezovou, tak vyrobenou z keramiky či granitu - jedná se jen o povrchovou úpravu. Nabídka baterií je velmi pestrá, ať už si vyberete stojánkovou baterii, baterii s vytahovací koncovkou nebo bez ní, nebo vyberete baterii pro montáž pod okno vždy vám poradíme prověřeného dodavatele.

Zamyslete se nad tím, jestli nepotřebujete dávkovač samonátu, je to malá pumpička vedle vedle baterie, vypadá hezky a nemusíte stále schovávat plastový obal se saponátem - a nezapomeňte, plní se vrchem.

Další příjemnou vychytávkou je komfortní baterie s ovládáním vpravo pro teplou a studenou vodu a s ovládáním vlevo pro filtrovanou vodu, filtrační zařízení je uklizené ve skříňce pod dřezem.

baterie a dávkovače