Šedá s ostrůvkem

.

Šedá s ostrůvkem

A chci ostrůvek!  Máte to taky tak? Kdo by nechtěl, ostrůvek je nejenom krásná, ale hlavně velice praktická součást kuchyně.

S dřevodekorem.

Velikost kuchyně a vybavení skříněk můžeme

přizpůsobit přesně na míru vašemu prostoru. Ve všech kuchyních je použito kování Hettich a Blum.

Cenová nabídka

Nabízíme dopravu a motáž a vybavení kuchyně, můžete si samozřejmě zvolit zda chcete jen namontovat kuchyň nebo využít celou naší nabídku.

Cenová nabídka

Podrobný popis

Obrázkový popis je pro vaši orientaci v nabídce. V ceně kuchyně je vše podle nákresu, horní skříňky se otvírají na stisk, spodní tahem za celé dvířko.

Pokud vám nevyhovují rozměry, dekor nebo vybavení kuchyně, vyplňte formulář dole a my vám připravíme nabídku přesně na míru i s požadovanými spotřebiči. 

Cenová nabídka

Alternativní cenová nabídka

Dáváte přednost volně stojící ledničce, nebo máte radši granitový dřez nebo vám stačí malá varná deska - dodáváme všechny alternativy.

Alternativní cenová nabídka

Pokud potřebujete kuchyň do podnájmu nebo třeba do víkendové chalupy, kde vám na vymazleném designu až tak nezáleží  můžete si klidně objednat kuchyň podle naší nabídky, jestliže ale chcete kuchyň do domu kde budete žít, doporučujeme vám objednat plánovanou kuchyň. 

V čem je rozdíl?   Přijede k vám technik se vzorky dvířek a vy si můžete vybrat přesně ten odstín, který potřebujete, také můžete přímo na místě s technikem naplánovat kuchyň v grafickém editoru. Posledním a nejdůležitějším argumentem je, že technik váš prostor proměří a vy si můžete být jisti, že kuchyň bude přesně na míru. Cena plánované kuchyně je o 20% vyšší než při objednávce podle této nabídky.


Dvířka

Kuchyň si můžete nechat vyrobit i v jiném dekoru než je na obrázku - ve všech těchto dekorech bude mít kuchyň stejnou cenu. 

lištyJedná se o laminované MDF dvířka s ABS hranou ve stejném dekoru, záda dvířek jsou stejná jako čela.

Ke dvířkům si nezapomeňte vybrat i odpovídající úchytovou lištu.

dvířka

pracovní desky

Pracovní desky

Pracovní desku si můžete vybrat stejnou jako dvířka nebo naopak kontrastní - záleží jen na vás.

Obklad zadní stěny

Ke kuchyni můžete zvolit několik typů obkladu zdi pod horními skříňkami - stěrka, sklo, dlaždice.

U nás si můžete objednat obklad z LTD v barvě pracovní desky nebo se zvláštním dekorem podle této nabídky.

obkladyobkladyobklady

Napište nám jakou kuchyň potřebujete:

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.
(max. 5MB)