0 Kč

KUCHYNĚ HALAŠ

Aby vůně z vaší kuchyně každému učarovala

MODERNÍ DIGESTOŘE


Možná jste již narazili na digestoře které stojí víc jak čtvrt miliónu a ptali jste se proč. Vězte že záleží na mnoha faktorech, vedle kvality materiá

lu a zpracování tak hlavně na kvalitě motoru - na tom kolik přefiltruje nebo vymění vzduchu v místnosti a jeho hlučnosti.


Pokud máte kuchyň velkou 5 x 5 m a výšku stropu 2,5 m je obsah vzduchu v této kuchyni 62,5 m3.

Digestoř s výkonem 875 m3/h vymění všechen vzduch v místnosti 14 x za hodinu.


A teď jsme u kvality zpracování, při takovém výkonu se tenký nerezový plech rozklepe a vy máte pocit, že vám v kuchyni startuje vrtulník.

Samozřejmě záleží na tom jak moc a jak často vaříte, pokud jste celý den v práci a večer si ohřejete donesenou večeři, nepotřebujete digestoř žádnou. Pokud ale máte velkou rodinu nebo si zvete přátele a vaříte pro ně několikachodové menu měli byste nákup kvalitní digestoře zvážit.

V dnešní době se propojuje obývací místnost s kuchyní a pokud rádi vaříte např. mořské plody budete je za chvíli cítit ze sedací soupravy, ze záclon a dalšího textilu v místnosti.

Pokud plánujete vaření umístit do ostrůvku je to ideální řešení, protože vám ve výhledu nebrání žádná obří digestoř vysící ze stropu.

.

Existuje několik typů a designových řešení.

Společnost Siemens vyrobila a prodává velmi elegantní designovou digestoř. Taková digestoř nejen plní svou úlohu, ale ještě navíc vaší kuchyni dodá neodolatelný šmrnc.  

Digestoř integrovaná do varné desky

Velkou novinkou v kuchyni je digestoř integrovaná přímo do varné desky.

Chcete vědět jak to funguje?

Společnost Berbel vyrábí opravdu sofistikované digestoře integrované  do varné desky, podívejte se na video jak fungují.

Výrobci digestoří věnují spoustu času zkoumání a vývoji správného fungování digestoří.

Je to úplná věda vymyslet jak to udělat aby všechna pára, zápach a v neposlední řadě i mastnota odešla mimo místnost.

Věřte že myslí i na zákazníky, kteří si plánují pořídit pasivní dům nebo mají ve stejné místnosti i krb a digestoř jim odvádí tah z komínu.

Společnost Berbel jako jedna z mála vyrábí šíkmé digestoře s ochranou proti páře.

Potřebujete umístit varnou desku před okno a bojíte se, že budete okno stále čistit?

.

Máme řešení i pro vás. 

Další krásnou variantou ostrůvkové digestoře je ta s výtahem.

Nejen že si můžete digestoř barevně doladit s designem kuchyně, ale pokud vám překáží ve výhledu můžete ji vysunout výš nebo zcela schovat do podhledu. Do této digestoře se vkládá filtr s 4,5 kilogrami aktivního uhlí.