0 Kč

KUCHYNĚ HALAŠ

Aby vůně z vaší kuchyně každému učarovala

Kuchyň bez úchytek

,

Koužíte po krásné kuchyni bez úchytek ať už malých, zafrézovaných nebo třeba různě tvarovaných?

V takovém případě budete potřebovat k otevření ledničky, mrazničky a myčky elektrickou podporu otevírání.

V lednici se vytváří podtlak, který žádný jiný mechanismus nedokáže překonat. To samé platí i o většině myček, ty jsou pro změnu zase pevně uzavřeny.

Otvírání lednice

.

.

Společnost Blum vyvinula SERVO-DRIVE, který otvírá dvířka vestavného spotřebiče či pevná nábytková dvířka směrem doleva nebo doprava u běžných vestavných ledniček, kombinovaných chladniček a mrazniček, mrazicích boxů i myček nádobí.

.
.

Otvírání odpadkového koše

Koš na odpadky

Elektrickou podporu otvírání dvířek také velmi oceníte u skříňky s vestavným odpadkovým košem - zvlášť pokud bude plný a těžký.

Otvírání horních skříněk

Horní skříňky

Jste malého vzrůstu a máte obavu, že nedosáhnete na otevřenou výklopnou skřínku? Nevadí, stačí malý dotykový vypínač a skříňka se sama zavře. 

Otvírání myčky

Otvírání myčky

Existují myčky, které se na zaťukání nebo mírný stisk otevřou samy, ale finančně dostupnějším řešením je využití SERVO-DRIVE u běžných myček.

.

Detail otvírání dvířek

.

Detail elektrické podpory otvírání dvířek u chladničky

Dvířka lez otevřít ručně

.

Při krátkodobém výpadku elektřiny můžete dvířka samozřejmě otevřít ručně.


Zásuvky a kontejnery

.

Pro snadné otvírání zásuvek a kontejnerů bez úchytek vymyslela firma Blum otvírání Tip-on, stačí lehce stisknout a zásuvka se sama lehce otevře.

Blum_BOX

Těžké zásuvky

Pro případ, že plánujete do zásuvky nebo kontejneru uskladňovat těžké věci, např. nápoje ve skleněných lahvích má pro vás Blum také řešení: ELEKTRICKÉ OVLÁDÁNÍ ZÁSUVEK

Stačí jemný stisk a zásuvka se sama, jako by kouzlem  otevře bez ohledu na to co vše jste do ní naskládali.

Zdroj: Blum

.

Další variantou bezúchytkové kuchyně je využití tak zvaných úchopových nebo úchytových lišt. Jsou součástí korpusu (těla) skříňky a dvířka se otvírají tahem za celé dvířko.

Často se zákazníci ptají jestli se takové dvířko neupalá prsty - pokud máte prsty upatlané zašpiníte dvířko úplně stejně jako klasickou úchytku. 

Proti přirozeným otiskům prstů, které zaneháváte běžně na jakémkoliv povrchu jsou dvířka chráněna speciálním lakem a tak se nemusíte obávat ani černých hladkých dvířek.

Takovou kuchyň vám můžeme také nabídnout.

Beatrix